Ekomaxi ISK – SODEX 2014 Fuarında.

Ekomaxi ISK – SODEX 2014 Fuarında.

EKOMAXİ , 07 – 10 Mayıs 2014 tarihleri arasında CNR EXPO İstanbul-Yeşilköy fuar merkezinde, bu yıl 11. Kez düzenlenen uluslararası Isıtma, Soğutma, Klima, Havalandırma, Yalıtım, Pompa, Vana, Tesisat, Su Arıtma ve Güneş Enerjisi Sistemleri Fuarı, ISK SODEX fuarına katıldı.

Alanında dünyada üçüncü, Türkiye’nin ise en büyük fuarı olan ISK – SODEX 2014 fuarında 5.Hol’de yer alan Ekomaxi Modüler Su Depolama ve Baca Sistemleri, sektör temsilcileriyle bir araya gelerek geniş ürün yelpazesiyle yeni ürün teknolojilerini ve hizmetlerini tanıttı.

Bölüm yöneticilerinin ve pazarlama ekiplerinin katıldığı fuarda,  sundukları ürün ve hizmetleri tanıtırken yeni iş ortaklıklarının kapısını açacak görüşmeler de gerçekleştirdi.

İklimlendirme ve tesisat sektöründe faaliyet gösteren 881 firmayı bir araya getiren ve 84 bin ziyaretçinin katılım gösterdiği ISK – SODEX 2014 fuarı, HVAC sektöründeki gelinen son noktayı ve endüstriyel gelişmeleri ortaya koyan fuarda bu yıl enerji tasarruflu ve çevreci ürünler damgasını vurdu.


ISK – SODEX 2014 fuarında standımızı ziyaret eden, katılımcıların ve ziyaretçilerin ilgilerine teşekkür eder, daha nice fuarlarda tekrar buluşmayı ümit ederiz.